Futsal

Futsal | 24-06-19

Rozpoczynamy współpracę z BLACKROLL!

Współpracują wyłącznie z najlepszymi, a w tym gronie znalazł się Mistrz Polski w futsalu.

Nasz klub rozpoczyna współpracę z BLACKROLL®, producentem profesjonalnych produktów do treningu, regeneracji  i rehabilitacji. Umowa na razie będzie obowiązywać przez rok, a BLACKROLL® uzyska tytuł Partnera Rehabilitacyjnego drużyny mistrzów Polski w futsalu.

Celem współpracy jest zwiększenie efektywności treningu z wykorzystaniem sprzętu firmy BLACKROLL®, a także prawidłowa regeneracja niezbędna u zawodników uprawiających sport wyczynowo. Specjalistyczne produkty BLACKROLL® poprawiają mobilność układu mięśniowego i rozluźnienie napięcia mięśni.

- Już sam foam rolling, który możemy prowadzić dzięki produktom BLACKROLL® to duża sprawa. A przecież zastosowanie tego sprzętu daje wiele innych możliwości w treningu zawodowego sportowca – powiedział klubowy fizjoterapeuta Dariusz Spisak. W ramach umowy nasi fizjoterapeuci przebywali w Warszawie na specjalistycznym szkoleniu, o czym szerzej wkrótce.

Obecny na rynku sportowym od 2007 roku BLACKROLL® dystrybuuje swoje produkty (rolki, piłki, maty i inne, innowacyjne produkty do zdrowego stylu życia) w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Z jego wyposażenia korzystają m.in. Joanna Jędrzejczyk, Łukasz „Juras” Jurkowski, Rafał Sonik, Monika Pyrek, a także kluby: Legia Warszawa, Lech Poznań, Górnik Zabrze, Panthers Wrocław, Twarde Pierniki Toruń i siatkarscy Mistrzowie Świata. BLACKROLLL® jest oficjalnym partnerem technicznym reprezentacji Niemiec w piłce nożnej, współpracuje również z takimi potęgami jak Real Madryt, Bayern Monachium czy Arsenal FC.

Więcej informacji o BLACKROLL® Polska na stronie www.blackroll.com.pl.

MH