4:4 Franaszek (28. min., z rzutu karnego)

4:5 Dul (34. min.)

4:6 Wróbel (39. min.)

4:7 Kubaszek (40. min.)

Rekord: Chowaniec – Polnik, Moskała, Franaszek, Mandla, Kaim, Skolarz, Chóras, Klos, Kubica, Bysko, Bułka, Chrząszcz, Kuś

Krakowianki musiały tkwić w nie lada osłupieniu, czy zaskoczeniu, gdy po upływie niespełna 10-ciu minut przegrywały 0:2. Po golach Katarzyny Moskały i Magdaleny Skolarz niesłychanie zdeterminowane „rekordzistki” zyskały znaczącą przewagę nad faworyzowanymi „akademiczkami”. Tzw. cechy wolicjonalne oraz dobrze realizowana taktyka były fundamentem gry gospodyń, które miały przy tym realne wsparcie świetnie broniącej w tym spotkaniu Wiktorii Chowaniec. Druga faza pierwszej części meczu, to niemal epickie widowisko. Już sam zapis bramkowy, kolejność strzelanych goli oraz minuty, w których padały, świadczy o niesłychanej dramaturgii meczu. „Zapach” niespodzianki unosił się w powietrzu do 34. minuty. Sporo optymizmu i nadziei na korzystny dla biało-zielonych przyniósł precyzyjnie bity przez Agnieszkę Franaszek rzut karny. Niestety jednak czas nie pracował na korzyść podopiecznych Samuela Jani i Marcina Trzebuniaka. Z każdą minutą biało-zielone opadały z sił, co było nadto widoczne na tle często i licznie rotujących się na parkiecie krakowianek. Naturalna koleją rzeczy musiały się gospodyniom przytrafić usterki w defensywie, które ekipa gości bezwzględnie i bezlitośnie wykorzystała. Stąd końcowy wynik wskazujący na dominację AZS UJ, tymczasem przez ponad pół godziny gry liderki musiały włożyć w to spotkanie mnóstwo zdrowia. Tyle, że w nagrodę za wysiłek wywiozły z Cygańskiego Lasu komplet punktów. „Rekordzistki” zostawiły sobie bardzo przyzwoite wrażenie. Od tego akurat stan ich posiadania nie powiększył się, za to stanowi niezły prognostyk przed dalszą częścią rundy rewanżowej w Ekstralidze.

Pomeczowa opinia trenera – Samuel Jania: -  Dopóki starczyło sił możliwy był praktycznie każdy wynik. Do pewnego momentu realizowaliśmy założenia taktyczne na poziomie „mega”. Było zdecydowanie lepiej, niż w naszym ostatnim meczu w Słomnikach. Niestety jednak znów „podarowaliśmy” rywalkom kilka goli.