Polska – Białoruś 3:1 oraz 10:3

Na Podlasiu biało-czerwone zmierzyły się w towarzyskim dwumeczu z futsalową reprezentacją Białorusi.

7.03.2019 r. (Białystok) Polska – Białoruś 3:1 (2:0)

gole dla Polski: Włodarczyk – 2, Bartosiewicz

Po dobrej grze gospodynie pokonały rywalki prowadząc w 33. minucie już 3:0. Białorusinki zaliczyły honorowe trafienie w 38. minucie meczu, po uderzeniu z rzutu karnego.

8.03.2019 r. (Sokółka) Polska – Białoruś 10:3 (5:0)

gole dla Polski: Karcz i Kowal po 2, Bolko, Bartosiewicz,  Maziarz, Moskała, Jaskóła, Basta po 1

W rewanżu gospodynie rozegrały niemal perfekcyjne pod względem skuteczności zawody. Kwestia zwycięstwa podopiecznych Wojciecha Weissa została praktycznie rozstrzygnięta już w pierwszej części meczu. W obu spotkaniach wystąpiły zawodniczki ekstraligowego Rekordu – Aleksandra Kaim oraz Katarzyna Moskała, która w Sobótce strzeliła swojego premierowego gola dla reprezentacji kraju.