SMS | 29-08-18

Tak grała młodzież - 29-30.08.2018 r.

Coś awansem, coś z zaległości, inne zgodnie z terminarzem, a jest i pucharowy akcent - uzbierało się środowego grania.

Czwartek - 30.08.2018 r.

II Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała - Żywiecka APN 0:3 (0:1)

Rekord: Dyduch (Florek) - Sekuła, Gołąbek, Łach, Figura, Droździk, Pieniądz, Kaspera, Ptak, Kajstura, Pawlus, Komraus

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Pierwsze koty za płotek. Dzisiejszy płotek z jednej strony przeskoczyliśmy, z drugiej potknęliśmy się o niego. W ofensywie - co jest dla mnie ważniejsze - wyglądaliśmy dobrze, w defensywie... sprezentowaliśmy rywalowi trzy gole. Sezon rozpoczynamy z mieszanymi uczuciami.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Stadion Śląski Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 4:4 (1:2)

gole: Dziwisz - 2, Kudzia, Paweł Szemiot po 1

Rekord: Pach (Szkucik) - Pater, Torchalski, Kudzi, Pechciński, Matloch, Zątek, Dziwisz, Panewka, Bohaczyk, Folek oraz Adamczyk, Zaucha, Olszewski, Paweł Szemiot

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Przegrywaliśmy 1:0, prowadziliśmy 4:1, skończyło się 4:4. Mecz na piłkarsko niskim poziomie. Trzy bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry. Mieliśmy piłkę meczową przy stanie 4:3 dla nas, ale zawodnik z dwóch metrów trafił w bramkarza, na trzy minuty przed końcem, zemściło się w ostatniej minucie z rzutu rożnego na 4:4.

Środa - 29.08.2018 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Siódemka Tychy 2:1 (2:0)

gole: Paweł Szemiot - 2

Rekord: Morkisz (Przybylski) - Mertens, Olszewski, Mojeszczyk, Karpeta, Śliwka, Droździk, Kosowski, Riva, Piekar, Paweł Szemiot oraz Kensy, Matykiewicz, Rusin, Pawlus, Stokłosa, Malinowski

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: -Komplet punktów w debiucie na własnym boisku daje ogromną satysfakcję. Zagraliśmy dzisiaj od początku konsekwentnie w obronie, co przełożyło się na dobrą grę całego zespołu. Powinniśmy zamknąć mecz w pierwszej połowie, a wtedy uniknęlibyśmy nerwowej końcówki.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Champions Rybnik 1:5 (0:0)

gol: Korczak

Rekord: Morkisz - Wierzbicki, Urbaniec, Żyrek, Kosmaty, Malinowski, Grabski, Michalski, Rusin, Krzempek, Madej oraz Białka, Pabis, Jaśkowiak, Gąsiorek, Poniński, Korczak

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Bardzo dobre sześćdziesiąt minut w naszym wykonaniu. Po niewykorzystanym rzucie karnym uszło powietrze z drużyny, a przeciwnik bezlitośnie to wykorzystał.

I Liga Kobiet - I runda PP na szczeblu Śląskiego ZPN

UKKS Istebna - Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:1)

Rekord: Chowaniec - Chóras, Bysko, Skolarz, Marchewka, Madeja, Chrząszcz, Franaszek, Chwastek, Kubica, Kaim

Nasza relacja - tutaj.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

ROW Rybnik - Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:1)

gol: Goluch

Rekord: Kanclerz (Przybyła) - Sikora, Porębski, Sajdak, Kamionka (Sobótka), Nowak (Ligocki), Twarkowski, Hutyra (Migas), Mucha (Jurasz), Gołuch, Piękoś (Greń)

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Ogrom zdrowia kosztował chłopaków ten mecz, ale radość ze zwycięstwa po tak ciężkim boju rekompensuje cały ten włożony trud i wysiłek. Warto było! Ukłon w stronę trenera drużyny przeciwnej i trójki sędziowskiej za świetne widowisko pod każdym względem. Było dzisiaj bardzo szybko i bardzo ostro, ale mecz od początku do końca udało się zagrać w ferworze piłkarskiej walki, bez niepotrzebnych ekscesów, bo często w takich meczach "puszcza głowa".

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rozwój Katowice - Rekord Bielsko-Biała 3:3 (0:1)

gole: Wróblewski, Ciućka, Formas po 1

Rekord: Szumera (Kurowski)- Kopacz (Brzazgacz), Kania, Tatarczyk (Cembala), Oleś (Siciński), Szotek (Ciućka), Liszka, Formas, Olek (Wróblewski), Gawlak, Guzdek

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Najlepszy mecz w tej rundzie. Od prowadzenia gości 0:1, przez 2:1 dla Rozwoju, następnie 2:3 dla Rekordu i ostatecznie w 82. minucie tracimy gola na 3:3.

A-Klasa

Rotuz Bronów - Rekord II Bielsko-Biała 2:5 (0:4)

gole: Melanik - 2, Brzóska, Olszewski, samobójcza 1

Rekord: Iwanek (Jurek) - Niemczyk (Olszowski), Groń, Płowucha, Jekiełek, Ziemkiewicz, Miłoń (Byrdy), Łasak (Tomko), Brzóska (Biela), Melanik (Tatarczuch), Różycki (Rycka)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk : - Podobny scenariusz jak ten z meczu z Międzybrodziem trzy dni temu. Nasza bezdyskusyjna dominacja w pierwszej połowie, prowadzenie 0:4 i strata bramki na początku drugiej połowy. Różnica polegała na tym, że po straconej bramce znowy przejęliśmy kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami i pewnie wygraliśmy. Brawo drużyna !