II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2 (1:2)

gole: Olek, Twarkowski, Sobótka

Rekord II: Kurowski (Przybyła) - Sobótka (Glet), Sikora, Porębski, Sajdak, Mucha (Jurasz), Nowak (Piękoś), Twarkowski (Ligocki), Szotek (Greń), Hutyra (Torchalski), Olek

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Zasłużone zwycięstwo. Przy prowadzeniu 1:0 mieliśmy kolejną okazję na podwyższenie i spokojne kontrolowanie gry. Niewykorzystane okazje zemściły się. Na szczęście w drugiej połowie poniesione straty, odrobiliśmy z nawiązką. A bramka Soboty strzelona w niedzielę... stadiony świata. Brawo drużyna. Derby są nasze!

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

(11:00) Rekord Bielsko-Biała - Tyski Sport - mecz został przełożony na 27.09.2018 r. godz. 11:00

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Tyski Sport 2:1 (1:1)

gole: Wróblewski, Guzdek

Rekord: Kanclerz (Szumera)- Brzazgacz, Kania, Tatarczyk (Siciński), Oleś (Kamionka), Ciućka (Gołuch), Liszka, Formas (Kopacz), Wróblewski, Gawlak, Guzdek (Piękoś)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Komentatorzy sportowi posługują się czasami zwrotem „mecz walki” : Rekord - Tychy był właśnie takim meczem, Były trzy bardzo radosne chwile, bramki na 1:1 i 2:1 oraz końcowy gwizdek sędziego. Na Podbeskidziu i Rozwoju bramki padły w ostatnich trzech minutach, dzisiaj nie!

IV Liga kobiet

(14:00) Kuźnia Ustroń - Rekord Bielsko-Biała - mecz został przełożony na 12.09.2018 r. godz. 17:00

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała - ROW Rybnik 4:3 (0:2)

gole: Groń - 2, Olszowski, Flaka po 1

Rekord: Jurek (Burzej) - Wyroba, Jampich, Antczak (Bryczek), Janik, Olszowski, Flaka, Stawicki (Paciecha), Tatarczuch (Groń), Grzywaczewski (fabia), Rycka (Tomko)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Od 0:2 do 4:3, wszystko było w tym meczu, dramaturgia sięgała zenitu, ale to Rekord tę „walkę” wygrał. Cieszę się, że drużyna pokazała charakter i wielką ambicję, oby tak dalej! Wielki szacunek dla drużyny!

A-Klasa

Rekord II Bielsko-Biała - Sokół Buczkowice (3:1) - ze względu na warunki atmosferyczne mecz został przerwany po I połowie

gole: Płowucha, Brzóska, Jaroszek

Rekord II: Iwanek - Niemczyk, Płowucha, Jaroszek, Jekiełek, Miłoń, Ziemkiewicz, Łasak, Brzóska, Melanik, Waliczek

Sobota - 1.09.2018 r.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Rekord II Bielsko-Biała 4:3 (1:0)

gole: Malinowski - 2, Stokłosa,

Rekord II: Białka - Wierzbicki, Urbaniec, Gołąbek, Żyrek, Stokłosa, Grabski, Pieniądz, Malinowski, Kosmaty Michalski

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Trzebuniak: - Ciekawy, otwarty mecz, sporo sytuacji z obu stron. Chłopcy skupili się na założeniu przedmeczowym i budowali od bramki większość akcji. Kolejna lekcja i nauka za nimi, z której powinni być zadowoleni, bo wynik jest drugorzędną sprawą w ich momencie rozwoju piłkarskiego.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rozwój Katowice - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (1:2)

gole: Piekar, Paweł Szemiot, Rusin

Rekord: Morkisz - Mertens, Olszewski, Mojeszczyk, Karpeta, Piotr Szemiot, Koszowski, Śliwka, Piekar, Paweł Szemiot, Droździk oraz Kensy, Matykiewicz, Przybylski, Riva, Rusin, Pawlus

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Ulewa w pierwszych minutach meczu i szybko stracona bramka nie przeszkodziły nam w osiągnięciu zwycięstwa. Z każdą upływającą minutą meczu funkcjonowaliśmy coraz lepiej. wszyscy zawodnicy dali zespołowi dużo jakości, dzięki czemu nasza gra była dzisiaj na dobrym poziomie.