Duża dawka ligowego grania, w tym debiutanckie występy niektórych zespołów, w każdym razie - sporo ciekawego w piątek i w sobotę.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:0)

gole: Paweł Szemiot, Piekar po 1

Rekord: Morkisz - Matykiewicz, Olszewski, Mojeszczyk, Karpeta, Piotr Szemiot, Kosowski, Śliwka, Piekar, Paweł Szemiot, Droździk oraz  Kensy, Gibiec, Przybylski, Riva, Pawlus

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Bardzo wyrównana pierwsza połowa. W drugiej połowie prowadząc 1:0 popełniliśmy błąd w komunikacji na linii bramkarz-obrońca i sprezentowaliśmy bramkę przeciwnikowi. Pomimo tego, chłopcy dobrze zareagowali. Po pięknej akcji zakończonej jeszcze piękniejszym uderzeniem z półwoleja, wywalczyliśmy zwycięstwo na trudnym terenie.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:0)

gol: Guzdek

Rekord: Szumera (Kanclerz) - Brzazgacz (Tatarczyk), Kania, Kopacz (Piękoś), Oleś (Mucha), Szostek (Ciućka), Liszka, Formas (Hutyra), Wróblewski (Siciński), Gawlak, Guzdek

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Kolejny bardzo trudny mecz. Bramka wpadła po przechwycie i świetnej dwójkowej akcji pary: Ciućka - Guzdek. Przed nami zasłużony weekendowy wypoczynek.

Bielska Liga Okręgowa

Spójnia Zebrzydowice - Rekord II Bielsko-Biała 3:4 (2:2)

gole: samobójczy, Jekiełek, A. Waliczek, Płowucha

Rekord: Iwanek - Gawryś, Olszowski, Płowucha, Jekiełek, Biela, Miłoń, Stawicki, Brzóska, Melanik, A. Waliczek

Nasza relacja - tutaj.

Piątek - 7.09.2018 r.

Śląska Liga Juniorek Młodszych

LKS Bestwina - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (1:0)

gole: Sitarz - 2, Predecka

Rekord: Majewska - Ozimińska, Flisiuk, Cygan (Pawłowska), Gnela, Pawlik, Kłębek, Predecka, Wójcik, Cinal, Sitarz

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Dobrze widać obraz meczu patrząc na wynik właściwy i ten do przerwy. Sparaliżował nas strach i byliśmy bardzo niedokładni w pierwszej połowie. Wszystko "puściło" w drugiej odsłonie meczu i notujemy udaną inaugurację w lidze.