Rekord Bielsko-Biała – KS Bystra 17:0 (8:0)

ROW Rybnik - Rekord II Bielsko-Biała 4:1 (3:0)

Rekord II Bielsko-Biała - Rozbark Bytom 8:0 (6:0)

gole: Nowacka, Chwastek po 3, Berdys, Chomiuk po 1

Rekord: Majewska - Bysko, Łyczko, Byrdy, Niedziela, Rusin, Nowacka, Berdys, Skowrońska, Chomiuk, Chwastek

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała 4:2 (1:0)

gole: Matloch, Dziwisz po 1

Rekord: Szkucik (Pach) - Kowaliczek, Matloch, Pechciński, Pater, Noga, Kurowski, Dziwisz, Torchalski, Florek, Zaucha oraz Bohaczyk, Stasica, Zątek, Mura

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Absurdalny rzut karny, którego widział wyłącznie główny arbiter i nie uznana, strzelona przez nas bramka, ustawiły przebieg i wynik spotkania. Chłopcy podeszli do meczu pracowicie i ambitnie. Jak przegrywać, to po walce i z honorem, ale za wynik spotkania odpowiada w tym meczu tylko Pan z gwizdkiem.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Ruch Chorzów - Rekord II Bielsko-Biała 1:2 (1:2)

gole: Sajdak, Twarkowski po 1

Rekord: Kurowski (Przybyła) - Porębski, Sikora, Sajdak (Gacek), Sobótka (Glet), Nowak (Ligocki), Twarkowski, Kamionka, Olek (Greń), Migas (Szczurek), Piękoś (Kasprzak)

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: Mecz wyrównany, z okazjami dla obu zespołów, dzisiaj szczęście nam dopisało, ale zrobiliśmy naprawdę dużo żeby temu szczęściu dopomóc. Twarkowski regularny w rzutach wolnych jak ... Rucki :)

I Wojewódzka Liga Juniorów

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 2:1 (0:0)

gol: Kozina

Rekord: Burzej - Groń, Jampich, Olszowski, Melanik (Fabia), Janik (Pociecha), Flaka, Tatarczuch (Rycka), Grzywaczewski (Bryczek), Tomko, Kozina

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Przegraliśmy mecz, który trudno było przegrać. Pierwsza połowa, to pełna dominacja z czterema sytuacjami stuprocentowymi. Druga połowa - strzelamy bramkę i wydaje się, że to tylko kwestia czasu, kiedy padną następne. Niestety, dwa kardynalne błędy i przegrywamy 1:2. Mimo usilnych starań nie udaje się nam doprowadzić do wyrównania. To lekcja pokory dla nas, która wskazuje, że przez cały mecz należy być skoncentrowanym. Wyciągniemy wnioski, przeanalizujemy ten mecz i na pewno w przyszłości nie będziemy powielać takich prostych błędów.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 (1:1)

gole: Kania, Formas po 1

Rekord: Szumera (Kanclerz) - Kopacz, Kania (Szotek), Tatarczyk (Gołuch), Hutyra (Siciński), Ciućka (Formas), Liszka (Szafran), Oleś (Wróblewski), Brzazgacz, Gawlak, Guzdek

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Szczęśliwe zwycięstwo, albo raczej bardzo szczęśliwe zwycięstwo... Pomogli obaj bramkarze oraz ogromna determinacja do końca meczu.

Śląska Liga Juniorek Młodszych

KKS Wisła Skoczów - Rekord Bielsko-Biała 1:4 (1:1)

gole: Pawlik - 2, Kłębek, Predecka po 1

Rekord: Majewska - Flisiuk, Cygan, Gnela, Kłębek, Pawlik, Cinal, Pawłowska, Golec, Wójcik, Predecka

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Mieliśmy problemy z tzw. ostatnim podaniem w pierwszej połowie. Udało się ten element poprawić i dzięki temu możemy cieszyć się z kolejnego zwycięstwa, które nie przyszło łatwo, mimo że wynik jest dość wysoki.