Ostatnia z wrześniowych kolejka w ligach młodzieżowych - wyniki "rekordzistów".

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie 3:0 (2:0)

gole:  Piękoś, Mucha, Migas

Rekord: Przybyła (Kurowski) - Sikora, Gacek, Sajdak, Sobótka (Jurasz), Ligocki (Nowak), Twarkowski, Mucha (Szczurek), Kamionka (Migas), Greń, Piękoś

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Bardzo dobry mecz, wiele składanych akcji, szczelna obrona, mobilna pomoc, skuteczny atak. Nie mieliśmy dzisiaj słabych punktów. Mimo problemów kadrowych zmiennicy pokazali swoją wartość. Gratulacje szczególnie dla nich!

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice 4:1 (2:1)

gole: Foxa, Kobędza, Józefowski, Mikusiak

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (1:1)

gol: Wróblewski

Rekord: Szumera (Kanclerz) - Kopacz (Mucha), Kania, Ciućka (Kamionka), Liszka, Siciński (Hutyra), Szotek (Oleś), Gawlak, Formas, Wróblewski (Brzazgacz), Gołuch (Guzdek)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Porażka po bardzo nierównym meczu. Pierwsza połowa, a szczególnie początkowe 20. minut powinny zakończyć się wysokim prowadzeniem dla nas, a nie 1:0. TS Podbeskidzie wyrównało, po bardzo problematycznym rzucie karnym. Druga połowa ze wskazaniem na gości.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - MUKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (1:1)

gole: Piotr Szemiot, Paweł Szemiot

Rekord: Adamecki - Mertens, Riva, Olszewski, Karpeta, Gibiec, Śliwka, Paweł Szemiot, Piekar, Kosowski, Piotr Szemiot oraz Przybylski, Rusin, Michalski, Malinowski, Pawlus

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Słabszy mecz w naszym wykonaniu. Przeciwnik był dzisiaj skuteczniejszy w każdym aspekcie piłkarskim. Ostatnie dwadzieścia minut mogło się podobać, niestety to za mało, żeby móc być zadowolonym po tym spotkaniu.