Wyniki meczów z udziałem biało-zielonych, domowych i wyjazdowych - poniżej.

Rekord Bielsko-Biała - LKS Łąka 4:1 (3:1)

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (1:0)

gole: Wyroba, Kozina

Rekord: Szumera - Wyroba, Jampich, Olszewski, Bryczek, Janik, Flaka, Tatarczuch (Rucka), Melanik (Paciecha), Tomko (Sepuła), Kozina

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Graliśmy dziś bardzo mocnym fizycznie zespołem i dobrze operującym piłką. Ciężki mecz, w którym dominowała walka i cechy wolicjonalne. W pierwszej połowie mogliśmy "zamknąć mecz", ponieważ mieliśmy trzy sytuacje stu procentowe. Ogólnie chciałbym pogratulować drużynie gry, serca i wielkiego zaangażowania.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 2:0 (1:0)

Rekord: Mura (Pach) - Kowaliczek, Pechciński, Matloch, Pater, Noga, Merta, Dziwisz, Panewka, Torchalski, Zaucha oraz Kudzia, Folek, Zątek, Adamczyk, Kurowski, Bohaczyk

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Obie połowy po 1:0 dla przeciwnika, jednak kompletnie różne w naszym wykonaniu. W pierwszej to my byliśmy zespołem dominującym, który stwarzał zdecydowanie więcej lepszych sytuacji, ale brakowało zawodnika, który wykończyłby dobre i przemyślane akcje. Straciliśmy bramkę po "długiej do przodu". W drugiej połowie zagraliśmy bez charakteru. Szkoda, bo gdybyśmy drugą połowę zagrali jak pierwszą (nawet z takim samym wynikiem zakończyłby się mecz), to byłbym zadowolony z zespołu, a niestety tak nie jest. Kończąc pozytywem - Pater najlepszy na boisku.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała - UKS Orlik Rajcza 3:1 (2:0)

gole: Malinowski - 2, Koperniak

IV liga kobiet

Bory Pietrzykowice - Rekord II Bielsko-Biała 2:3 (1:0)

gole: Rusin, Berdys, Sitarz

Rekord: Majewska - Sablik (Flisiuk), Łyczko, Byrdy, Niedziela (Pawłowska), Cygan (Zoń), Pawlik (Golec), Rusin, Berdys, Sitarz, Skowrońska

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Wygrywamy bardzo ważny mecz, po walce, zaangażowaniu i oddaniu serducha na boisku. Pierwsza połowa do zapomnienia, druga zdecydowanie lepsza i to ona zaważyła na końcowym wyniku. Cieszy fakt, że zostały wyciągnięte wnioski z pierwszej części gry i potrafiliśmy je wdrożyć w trakcie spotkania.