Rekord Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna 13:0 (7:0)

Rekord II Bielsko-Biała – Wilamowiczanka Wilamowice 23:1 (12:0)

I Wojewódzka Liga Juniorów

GKS Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała 2:5 (2:2)

gole: Kozina - 2, Rycka, Tatarczuch, Tomko po 1

Rekord: Jurek (Szumera) - Jampich, Olszowski, Melanik (Fabia), Bryczek (Antczak), Janik (Byrdy), Gron, Brzóska, Tatarczuch (Rycka), Tomko (Paciecha), Kozina

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Mecz wygrany w pełni zasłużenie. Nie ukrywałem przed drużyną, że bardzo zależało mi na tym meczu, ponieważ w GKS Jastrzębie spędziłem najlepsze lata mojej gry w piłkę i cieszę się bardzo, że drużyna wygrała w przekonujący sposób, mimo że przegrywaliśmy w drugiej minucie po bramce samobójczej. Zmiany bardzo dobre, organizacja gry i skuteczność, wszystko dziś „grało” Dziękuję i gratulacje dla drużyny!

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Rekord II Bielsko-Biała 2:1 (1:1)

Rekord II: Kurowski (Przybyła) - Porębski (Torchalski), Gacek, Sobótka, Ligocki (Nowak), Sajdak (Jurasz), Greń, Migas (Szczurek), Hutyra (Dudajek), Kasprzak, Piękoś (Ciućka)

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Rozpoczęliśmy mecz w zasadzie od 0:1, bo w pierwszej akcji meczu, dostaliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Doprowadziliśmy do wyrównania ambitną postawą, niestety w drugiej połowie popełniliśmy podobny błąd i straciliśmy kolejną bramkę z rzutu rożnego. Dzisiaj dużo rzeczy było na "nie", począwszy od boiska naturalnego, na którym mamy sposobność grać średnio co pół roku, poprzez kontuzje i zamieszanie ze zmianami. To nie pozwoliło nam w pełni skupić się na meczu, przez co tracimy pierwsze punkty w sezonie. Liczę, że wrócimy na zwycięską ścieżkę za tydzień.