Emocji wyniki nie odzwierciedlą, ale znać je trzeba.

Rekord II Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie 2:2 (0:2)

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

MKS Żory – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (0:1)

gole: Mucha - 2, Zaucha, Kudzia po 1

Rekord: Mura (Pach) - Kowaliczek, Torchalski, Pechciński, Pater, Krzempek, Zątek, Merta, Kudzia, Zaucha, Folek oraz Matloch, Dziwisz, Mucha, Noga

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Nasza dominacja w meczu w pierwszej połowie nie została potwierdzona bramkami, bo mieliśmy problem z ostatnią fazą finalizacji. W drugiej połowie byliśmy bardziej skuteczni i wygraliśmy zasłużenie. Cieszę się, że strzeliliśmy dzisiaj dwie bramki z ataku szybkiego i dwie z pozycyjnego, w tym na 1:0, kolejna padła po strzale głową.

II Wojewódzka Liga Młodzików

GKS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:1)

gole: Droździk, Pieniądz

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Zabrze 0:1 (0:1)

Rekord: Szumera - Brzazgacz, Formas (Hutyra), Gawlak, Kamionka (Kopacz), Kania, Liszka, Olek (Gołuch), Siciński, Szotek (Mucha), Wróblewski

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Porażka 0:1 w meczu z Gwarkiem po bardzo wyrównanym boju... do 15. minuty gry. Mały brak koncentracji na początku meczu spowodował, że trzy punkty pojechały do Zabrza, a o Gwarku możemy już pisać, że to nie lider rozgrywek, lecz zasłużony Mistrz!

Bielska Liga Okręgowa

WSS Wisła – Rekord II Bielsko-Biała 2:2 (1:1)

Rekord II: Syc (Iwanek) - Bryczek, Plowucha, Groń, Jekiełek (Brzóska), Sobik, Biela, Łasak (Byrdy), Pietyra, A. Waliczek, Różycki

gole: Sobik, A. Waliczek

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Uważam, że bardziej z remisu zadowoleni mogą być gospodarze. Z gry mieliśmy „więcej”, przeciwnicy natomiast postraszyć nas mogli tylko stałymi fragmentami gry. Szczególnie szkoda dwóch sytuacji stuprocentowych przy wyniku 2:2 oraz również dwóch niepodyktowanych, ewidentnych rzutów karnych dla naszej drużyny.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Trójka Czechowice-Dziedzice – Rekord II Bielsko-Biała 3:1 (2:1)

gol: Hutyra

Rekord II: Babicki (Przybyła) - Jurasz (Sajdak), Gacek, Matloch (Sikora), Glet (Sobótka), Hutyra (Dudajek), Ciućka, Greń, Migas, Nowak (Ligocki), Mucha (Kasprzyk);

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Graliśmy dzisiaj wolno i przewidywalnie, mieliśmy za dużo słabych punktów. Popełniliśmy szkolne błędy przy straconych bramkach.

Piątek - 2.11.2018 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Bytomski Sport – Rekord Bielsko-Biała 3:2 (2:1)

gole: Piotr Szemiot, Paweł Szemiot

Rekord: Adamecki - Matykiewicz, Olszewski, Mojeszczyk, Karpeta, Śliwka, Gibiec, Piotr Szemiot, Kosowski, Riva, Paweł Szemiot oraz Pawlus, Mertens, Stokłosa, Przybylski

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Druga porażka z najsłabszym zespołem w lidze. Polonia wyjątkowo nam nie leży. Po raz kolejny dwie przypadkowe bramki ustawiły mecz. Pomimo przewagi w drugiej połowie nie udało nam się odmienić losów tego spotkania.