Wyniki, gole, składy, opinie po niedzielnych meczach z udziałem "rekordzistów".

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 3:2 (3:1)

gole: Kudzia - 2, Torchalski

Rekord: Mura (Pach) - Matloch, Pechciński, Pater, Kowaliczek, Krzempek, Stasica, Merta, Kudzia, Zątek, Mucha oraz Torchalski, Adamczyk, Noga, Dziwisz, Zaucha, Folek

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Jakby mi ktoś powiedział na początku tej rundy, że mając dwadzieścia dwa punkty i czwarte miejsce w tabeli, będziemy ostatnią drużyną, która się bezpiecznie utrzyma, to bym go wyśmiał. Faktycznie tak jest, że może spaść połowa drużyn, a my dzisiejszym zwycięstwem kończymy szczęśliwie tą nieprawdopodobnie wyrównaną ligę. Ostatnie pięć minut, to była istna "bomba" nerwów, więc tym większa jest nasza ekscytacja po zwycięstwie.

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

Rekord Bielsko-Biała - GieKSa Katowice 2:6 (1:5)

gole: Groń - 2

Rekord: Jurek (Szumera) - Olszowski, Jampich, Melanik, Antczak (Bryczek), Janik (Byrdy), Flaka (Rycka), Kieta (Tatarczuch), Tomko (Fabia), Groń, Kozina

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Zderzyliśmy się dzisiaj z katowickim "czołgiem". Fizyczność przeciwnika została w pełni wykorzystana przy stałych fragmentach gry. W pierwszej połowie zaliczyliśmy piłkarski "nokaut" - 1:5. Druga połowa była zdecydowanie lepsza w  naszym wykonaniu, ale trzeba to przyznać, goście wygrali zasłużenie. Takie mecze się zdarzają, pracujemy dalej i patrzymy pozytywnie na kolejny, ostatni mecz tej rundy.

I Liga Kobiet, grupa południowa

Rysy Bukowina Tatrzańska - Rekord Bielsko-Biała 1:4 (1:1)

gole: Mandla, Moskała, Kaim, Nowacka

Rekord: Kuś - Bysko (Moskała), Chrząszcz, Polnik, Chóras, Skolarz (Bułka), Kaim, Franaszek (Skowrońska), Nowacka, Klos (Chwastek), Mandla (Marchewka)

Relacja

II Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała - MOSiR Czerwionka-Leszczyny 7:0 (6:0)

gole: Pawlus - 2, Gołąbek, Gibas, Pieniądz, Droździk, Figura po 1

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 3:4 (1:1)

gole: Kosowski - 2, Olszewski

Rekord: Białka - Matykiewicz, Olszewski, Mojeszczyk, Karpeta, Śliwka, Gibiec, Piotr Szemiot, Kosowski, Paweł Szemiot, Przybylski oraz Riva, Pawlus, Boruń, Dudys

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: -  Prowadziliśmy od początku meczu i mieliśmy pełną kontrolę nad wydarzeniami na boisku do wyniku 3:2. Strzelona bramka zamiast dodać nam wiary, sprawiła, że oddaliśmy przeciwnikowi inicjatywę i popełnialiśmy proste błędy. Przeciwnik był bardzo zdeterminowany, żeby dzisiaj wygrać i utrzymać się w lidze, a my niepotrzebnie poddaliśmy się presji z trybun.