Mieszanka rezultatów ekip juniorskich z wynikami seniorek i zespołu rezerw.

I Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie 3:2 (2:1)

gole: Pawlus - 2, Pieniądz

Rekord: Białka (Florek) - Gibas, Widlarz, Łach, Figura, Boruń, Pieniądz, Ptak, Pawlus oraz Kajstura, Komraus, Sekuła, Madej

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - 2:0, 2:2, a finalnie 3:2, ale to tylko cyfry, które na tym etapie rozwoju chłopaków niewiele - z mojej perspektywy - znaczą. Sposób, w jaki w pierwszej połowie kontrolowaliśmy akcje oceniam na 5+. W końcówce zespół podniósł się po drugiej straconej bramce, momentalnie odpowiedzieliśmy. I-ligowy debiut za nami i można powiedzieć, że przyniósł on sporo optymizmu.

Niedziela - 17.03.2019 r.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała - Podhalanka Milówka 8:1 (5:1)

gole: Piękoś - 3, Kasprzak - 3, Mucha, Tatarczyk po 1

Rekord II: Przybyła - Ligocki, Siciński, Sajdak, Kopacz (Dudajek), Nowak (Sobótka), Olek (Greń), Mucha (Tatarczyk), Kasprzak, Szczurek, Piękoś

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Dobre otwarcie w naszym wykonaniu. Przeciwnik dopóki miał siły i wynik był "na styku", stawiał opór. Gdy odjechaliśmy na parę bramek to i wiara z oponenta uleciała. Od tego momentu grało się nam swobodniej, jedyną niewiadomą były rozmiary zwycięstwa

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała - Zapora Wapienica 9:0 (3:0)

gole: Ziemkiewicz -2, Gołuch -2, Rycka, Kieta, Olszowski, Melanik, Stawicki po 1

Rekord: Jurek - Gołata, Olszowski (Byrdy), Jekiełek, Gawryś (Bryczek), Kieta (Stawicki), Flaka (Miłoń), Tomko (Fabia), Ziemkiewicz, Tatarczuch (Melanik), Rycka (Gołuch)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Powielę komentarz trenera Ruckiego - chwała drużynie za profesjonalizm i podejście do meczu. Przeciwnik dopóki miał siły i wynik był "na styku", stawiali opór. Od tego momentu grało nam się swobodniej, doskonaląc przy tym atak pozycyjny.

I Liga kobiet, gr. południowa

Sokół Kolbuszowa Dolna - Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:1)

gol: samobójczy (16. min.)

Rekord: Kuś - Chóras, Mandla (85. Klos), Skolarz, Chrząszcz, Franaszek (65. Bułka), Chwastek (55. Madeja), Kubica, Moskała, Polnik, Kaim

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Trzebuniak: - Mecz, w którym obie drużyny miały problemy, aby konstruować akcje, do tego grząska, dziurawa murawa utrudniała grę po ziemi. Do momentu, kiedy otrzymaliśmy czerwoną kartkę, kontrolowaliśmy przebieg meczu i wydawało się, że nic nam nie może się stać. Momentem zwrotnym była właśnie czerwona kartka w pięćdziesiątej minucie. Zespół bardzo mocno pracował, by ten mecz zakończyć 1:0, ale jak to w piłce jest, jedna sytuacja przeciwnika, błąd w ustawieniu i tracimy bramkę w osiemdziesiątej szóstej minucie. Niestety, obiektywnie oceniając mecz, żadna z drużyn nie zasłużyła na trzy punkty, w mojej ocenie podział punktów jest sprawiedliwy.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 2:2 (1:1)

gole: Wróblewski, Gawlak

Rekord: Kanclerz - Brzazgacz, Ciućka (Mucha Zachariasz), Gawlak, Guzdek (Mucha Szczepan), Hutyra, Kamionka, Oleś, Porębski, Szotek (Frączek), Wróblewski (Szadkowski)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Mecz był dramatyczny. Obie drużyny do końca próbowały wygrać. Duże tempo gry. Wyrównanie dla Piasta po problematycznym rzucie karnym, dziesięć minut przed końcem meczu.

Bielska Liga Okręgowa

Rekord II Bielsko-Biała - LKS Kończyce Małe 4:1 (2:1)

0:1 Pastuszak (12. min.)

1:1 Czaicki (18.min.)

2:1 Jampich (36. min.)

3:1 Żołna (60. min.)

4:1 Caputa (90.min.)

Rekord II: Żerdka – Żołna, Groń, Jampich, Caputa, Niemczyk (70. Melanik), Ślosarczyk, Czaicki, Czernek, Biela (75. Obracaj), Różycki (85. Fabia)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Cieszymy się z udanej inauguracji rundy wiosennej. Dobry zarówno wynik, jak i gra drużyny. Szkoda jedynie szybko straconej bramki, ale możliwe, że to ona dała nam potrzebnego "mentalnego kopniaka".