Pełna gama wyników, składów i innych informacji o występach "rekordzistów".

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - KS Siódemka Tychy 1:2 (1:2)

gole: Olszewski

Rekord: Adamiecki - Matykiewicz, Olszewski, Mojeszczyk, Karpeta, Gibiec, Śliwka, Kosowski, Stokłosa, Droździk, Paweł Szemiot oraz Pawlus, Wierzbicki, Michalski, Iwański, Malinowski, Piotr Szemiot

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Objęliśmy szybko prowadzenie w tym meczu i to nas chyba zgubiło, bo poczuliśmy się zbyt pewnie. Mając kilka sytuacji nie udało się nam strzelić kolejnej bramki, a przeciwnik po dwóch pięknych bramkach objął prowadzenie. W drugiej połowie próbowaliśmy prowadzić grę, ale niestety mądra i agresywna gra drużyny przeciwnej sprawiła, że nie potrafiliśmy złapać swojego rytmu.

I Wojewódzka Liga Juniorów

ROW 1964 Rybnik - Rekord Bielsko-Biała 3:2 (0:1)

gole: Rycka, Guzdek po 1

Rekord: Jurek (Kanclerz) - Olszowski, Gołata, Bryczek, Melanik, Miłoń (Gołuch), Flaka, Fabia (Tatarczuch), Wróblewski (Smoleń), Stawicki (Gawlak), Rycka (Guzdek)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Przegraliśmy z przeciwnikiem mocnym fizycznie, grającym bardzo prostymi środkami. My natomiast zagraliśmy bardzo dobry mecz pod względem piłkarskim, prowadziliśmy grę, tworzyliśmy sytuacje bramkowe, prowadząc do 70. minuty 2:0. Taka jest piłka, ale mimo porażki jestem zadowolony. Debiutant na tym szczeblu - Filip Gawlak (rocznik 2003) i czterech zawodników z rocznika 2002, zagrali bez kompleksów i myślę, że optymistycznie mogą patrzeć w przyszłość.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna 4:2 (2:1)

gole: Ciućka - 3, Hutyra - 1

Rekord: Kurowski (Przybyła) - Ciućka, Frączek (Olek), Hutyra, Ligocki (Torchalski), Nowak (Greń), Piękoś, Porębski, Sajdak, Szczurek (Glet), Tatarczyk (Sobótka)

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Zagraliśmy dzisiaj dramatycznie słabo. Poziom głupoty, decyzji i niewymuszonych błędów był porażający. Nie zęby, ale całe ciało bolało od patrzenia na to. Jest jeden pozytyw, gorzej już chyba grać się nie da...

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Tyski Sport - Rekord Bielsko-Biała 3:0 (1:0)

Rekord: Mura (Pach) - Kudzia, Matloch, Pater, Panewka, Krzempek, Zątek, Pechciński, Mucha, Zaucha, Dziwisz oraz Adamczyk, Kurowski, Szkucik

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Zabrzmi to może irracjonalnie, ale prawda jest taka, że przegrywamy mecz po znakomitej grze, znaczącej przewadze w każdym aspekcie rzemiosła piłkarskiego i brakowało nam tylko jednej rzeczy - ulokowania piłki w siatce. Nawet z rzutu karnego nam się to nie udało, a przeciwnik zdobył jedną z bramek z połowy boiska! Widać takie mecze też muszą się kiedyś przytrafić. Z postawy i zaangażowania zespołu jestem bardzo zadowolony. Nawet z reakcji, kiedy traciliśmy kolejną wręcz komiczną bramkę. Jedno zdanie nasuwa się na myśl - jakim cudem my to przegraliśmy i nie strzeliliśmy nawet gola?

Bielska Liga Okręgowa

Rekord II Bielsko-Biała - Tempo Puńców 0:0

Rekord: Żerdka - Caputa, Płowucha, Jaroszek, Waliczek, Ślosarczyk, Ziemkiewicz, Tomko (87. Smoleń), Brzóska (66. Obracaj), Niemczyk, Rycka (66. Stawicki)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Był to bardzo wyrównany mecz, toteż remis uważam za dość sprawiedliwy wynik. Stworzyliśmy sobie co prawda dwie klarowne sytuacje bramkowe, ale na przestrzeni 90-ciu minut to okazało się być za mało, aby wygrać.

I Wojewódzka Liga Młodzików

GKS Gieksa Katowice - Rekord Bielsko-Biała 1:0 (0:0)

Rekord: Dyduch (Białka) - Gibas, Gołąbek, Łach, Figura, Boruń, Pieniądz, Ptak, Pawlus oraz Wójcik, Korczak, Kajstura, Komraus, Widlarz

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Zmierzyliśmy się z zespołem prezentującym bardzo dojrzały futbol, a mowa przecież o 12-latkach i 13-latkach. To jest właściwe środowisko do rozwoju! Zaprezentowaliśmy się pozytywnie. Nie mamy nagrody w postaci punktu, czy punktów za 80 minut boiskowej pracy, natomiast rywalizacja z mocnymi przeciwnikami przybliża chłopaków do zdobycia w przyszłości cenniejszych nagród.

Sobota – 23.03.2019 r.

Makroregionalna Liga Juniorek Młodszych

Polonia Tychy - Rekord Bielsko-Biała 2:0 (0:0)

Rekord: Majewska - Cinal, Sroka, Cygan, Flisiuk, Kłębek, Pawlik, Waliczek, Wiesner, Predecka

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Przez fatalny zbieg okoliczności byliśmy zmuszeni jechać na ten mecz w dziesiątkę. Mieliśmy określony plan w związku z tą sytuacją i przez ponad godzinę gry udawało nam się go realizować. Mimo braku jednej zawodniczki od pierwszych minut nasze dziewczyny tak grały w piłkę, że ten brak nie był praktycznie odczuwalny i zauważalny. Niestety, to Tychy jako pierwsze zdobyły bramkę po pięknym strzale w okienko bramki, z blisko trzydziestu metrów. Nam zwyczajnie na ostatnie 15. minut brakło sił, za co zostaliśmy skarceni drugi raz już pod koniec meczu.