Weekendowe granie - wyniki, składy i opinie, poniżej.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała - Rozwój Katowice 1:5 (0:1)

gol: Groń

Rekord: Jurek (Kanclerz) - Gołata, Groń, Melanik, Bryczek, Kieta (Byrdy), Flaka, Tatarczuch (Fabia), Ziemkiewicz, Brzóska, Rycka (Guzdek)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Jakość zawodników Rozwoju grających i trenujących w II Lidze pokazała swoją przewagę i wartość. Walczyliśmy, lecz to było zdecydowanie za mało na bardzo dobrze dysponowaną drużynę Rozwoju. Nie załamujemy się - analiza meczu, wyciągnięcie wniosków i jeszcze większa praca na treningu pozwolą poprawić naszą grę.

Sobota 6.04.2019 r.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (2:0)

gole: Piękoś, Ciućka, Olek po 1

Rekord II: Kurowski - Siciński, Sikora, Sajdak, Sobótka, Olek, Ciućka, Dudajek (Szadkowski), Kasprzak (Nowak), Szczurek (Greń), Piękoś

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Wygraliśmy zasłużenie. Może w tym zwycięstwie nie było finezji, ale najważniejsze, że po serii porażek naszych drużyn z lokalnym rywalem udało nam się zdobyć komplet punktów. A co najważniejsze, to zwycięstwo nie polegało dyskusji. Powinniśmy "zamknąć" mecz przy 3:0, bo mieliśmy ku temu okazje, później było trochę nerwów po kontaktowej bramce rywali w końcówce, ale suma summarum okazałe zwycięstwo i derby są nasze.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

MUKP Dąbrowa Górnicza - Rekord Bielsko-Biała 2:0 (1:0)

Rekord: Adamecki - Matykiewicz, Kensy, Mojeszczyk, Karpeta, Gibiec, Riva, Kosowski, Rusin, Żyrek, Paweł Szemiot oraz Przybylski, Iwański, Pawlus

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Mieliśmy przed tym meczem swoje problemy, które przełożyły się na naszą grę. Niestety oprócz umiejętności piłkarskich, ważna jest sfera mentalna, z którą nie potrafimy sobie poradzić. W momencie straty bramki, źle reagujemy - zamiast nadal cieszyć się grą, oddajemy inicjatywę przeciwnikowi.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Rozwój Katowice 1:1 (0:1)

gol: Wróblewski

Rekord: Kanclerz - Brzazgacz, Frączek, Gawlak, Hutyra (Kamionka), Z. Mucha (Szadkowski), Sz. Mucha (Guzdek), Oleś, Porębski, Tatarczyk (Szotek), Wróblewski

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Najlepszy mecz rundy wiosennej! Bezbarwne dziesięć minut zakończone pechową utratą bramki, po rzucie rożnym (rykoszet). Do dziewięćdziesiątej czwartej minuty gry obie drużyny miały ten sam cel - wygrać! Tatarczyk - poprzeczka, Frączek - słupek, kilka świetnych interwencji bramkarzy, do końca duże tempo... Słowem - było na co popatrzeć!

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Raków Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała 3:1 (2:0)

gol: Zaucha

Rekord: Mura (Pach) - Panewka, Matloch, Pater, Pechciński, Krzempek, Dziwisz, Adamczyk, Merta, Kudzia, Zucha oraz Folek, Szkucik, Kurowski

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: -  Mogliśmy mecz zamknąć w pierwszych dziesięciu minutach, wynikiem 0:3. Brakło dwukrotnie centymetrów, a pani sędzia chyba przestraszyła się tego, że powinna podyktować bezdyskusyjny rzut karny już w drugiej minucie meczu dla nas. Dwie skuteczne kontry i przez indywidualne błędy, do przerwy mamy wynik niekorzystny. Mimo porażki graliśmy w pierwszej i drugiej połowie dobry mecz, a kilku zawodników indywidualnie zaprezentowało się dzisiaj świetnie.

III Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

GLKS Wilkowice - Rekord II Bielsko-Biała 0:3 (0:1)

gole:  Michalski - 2, Stokłosa -1

Rekord II: Białka - Sekuła, Gibas, Mertens, Wierzbicki, Stokłosa, Grabski, Pastor, Koperniak, Michaliski, Malinowski oraz Gąsiorek, Wiśniewski, Stwora, Poniński, Sznabel

Pomeczowa opinia trenera - Jakub Habdas: - Wygrywamy 3:0 z solidnym przeciwnikiem z Wilkowic. Muszę pochwalić chłopców za podejście do meczu, zaangażowanie i spełnienie założeń taktycznych.

II Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała - MKS Żory 1:2 (0:2)

gol: Józefowski

Rekord: Paciorek - Fender, Mikusiak, Kobędza, Lazar, Wykręt, Józefowski, Sadlik, Bednarz oraz F. Kliś, T. Kliś, Śliwa, Kędelski

I Liga kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów - Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:1)

0:1 Nowacka (28. min.)

Rekord: Kuś - Nowacka (88. Bułka), Chóras, Mandla, Skolarz, Madeja (70. Klos), Chrząszcz, Chwastek (70. Midor), Moskała, Polnik (46. Bysko), Kaim

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Trzebuniak: - Mecz dwóch godnych siebie przeciwników. Zarówno my, jak i Tarnovia,  mogły wygrać mecz. Tarnovia mając trzy poprzeczki, a my dwa razy  sam na sam. Nikt nie strzela bramki. Rozstrzygnięcie meczu padło w dwudziestej szóstej minucie. Zespół przez całe dziewięćdziesiąt minut bardzo mocno pracował w defensywie i to okazało się kluczem do zwycięstwa, brawa dla nich!

Bielska Liga Okręgowa

Błyskawica Drogomyśl - Rekord II Bielsko-Biała 3:1 (2:1)

gol: Wróbel (43. min)

Rekord II: Jurek - Gawryś (62. Kieta), Płowucha, Olszowski, Niemczyk, Ślosarczyk, Miłoń (62. Smoleń), Tomko (76. Biela), Ogrocki, Obracaj (76. Fabia), Wróbel

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Tak jak przed tygodniem, szybko tracimy bramkę, co z tak doświadczoną drużyną, jak Drogomyśl, mocno utrudnia uzyskanie korzystnego rezultatu. Ponadto, bardzo grząskie boisko komplikowało prowadzenie  naszej gry.

Piątek - 5.04.2019 r.

IV liga kobiet

Bory Pietrzykowice - Rekord II Bielsko-Biała 1:3 (1:2)

gole: Berdys - 2, Klos - 1

Rekord: Majewska - Paszek (Wiesner), Byrdy, Bułka (Sablik), Niedziela (Flisiuk), Rusin, Berdys (Sroka), Chomiuk, Klos (Pawlik), Skowrońska, Zoń (Waliczek)

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Spotkanie udało się wygrać dzięki dobrze zorganizowanej obronie. Bardzo dobrze przeciwstawiliśmy się również długim zagraniom gospodarzy, a liczne kontry w naszym wykonaniu przyniosły efekt. Muszę pochwalić zespół za zaangażowanie w tym spotkaniu.