Niedzielna dawka ligowego grania, szczegóły poniżej.

Niedziela - 14.04.2019 r.

IV liga kobiet

Rekord II Bielsko-Biała – LKS Bestwina 14:1 (9:0)

gole: Berdys - 4, Skowrońska, Chwastek po 3, Bułka - 2, Niedziela, Marchewka po 1

Rekord: Zoń - Byrdy, Chrząszcz, Polnik, Bułka, Niedziela, Skowrońska, Paszek, Marchewka, Berdys, Chwastek

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Serdecznie gratuluję zespołowi tak okazałego zwycięstwa. Dziewczyny prezentowały zadowalający poziom od pierwszej do ostatniej minuty, bez względu na to, która z kolei bramka wpadała. Bardzo udany debiut w roli trenera zaliczyła Agnieszka Franaszek, której dziękuję za dobrą współpracę.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała – GieKSa Katowice 8:0 (3:0)

gole: Kudzia - 3, Mucha - 2, Krzempek, Szkucik, Kurowski po 1

Rekord: Mura - Matloch, Pater, Krzempek, Kudzia, Panewka, Merta, Pechciński, Mucha, Zaucha, Folek oraz Szkucik, Noga, Kurowski, Dziwisz, Adamczyk

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Takiego pogromu nie był w stanie nikt przewidzieć, ale wynik końcowy był odzwierciedleniem doskonałej gry całego zespołu. Świetna skuteczność i perfekcyjna gra naszego bramkarza oraz obrońców, wydały owoc w postaci wygranej 8:0. Ten dzisiejszy występ to dobry, pozytywny bodziec przed egzaminami ósmoklasisty, które już jutro i z tego miejsca życzę swoim podopiecznym takiego występu jutro z długopisem w ręku, jak dzisiaj, bo było "jak z nut".

Makroregionalna Liga Juniorek Młodszych

SWD Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała 4:0 (0:0)

Rekord: Majewska - Sablik, Cygan, Sroka, Flisiuk, Kłębek, Predecka, Waliczek, Pawlik, Pawłowska

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Grając cały mecz w "10" nie da się nie uniknąć błędów. Niestety my takie popełniliśmy w drugiej połowie, szybko stracona bramka podcięła nam skrzydła. Zespół chwalę za pierwszą połowę, bo zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze w grze defensywnej, uniemożliwiając SWD stworzenie jakiejkolwiek sytuacji. Podsumowując, jestem zadowolony z gry zawodniczek.

I Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała – Rozwój Katowice 0:0

Rekord: Białka - Łach, Gołąbek, Gibas, Droździk, Figura, Pawlus, Pieniądz, Ptak oraz Widlarz, Boruń, Kaspera, Kajstura, Florek

Pomeczowa opinia trenera - Emil Kosiec: - Spotkały się dwie równorzędne drużyny. Podział punktów jest sprawiedliwym odzwierciedleniem przebiegu zawodów. Zależało nam dziś na skutecznym otwarciu gry i budowaniu w strefie niskiej. Zaprezentowaliśmy podczas gry kilka rozwiązań naprawdę "z wysokiej półki". Przed nami teraz przerwa świąteczna i wracamy do gry... w derbach z BBTS-em Podbeskidzie.

II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

Unia Racibórz – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (1:2)

gole: Józefowski, Kobędza po 1

Rekord: Paciorek - Fender, Mikusiak, Kobędza, Bigos, Wykręt, Józefowski, Sadlik, Kachel oraz F. Kliś, T. Kliś, Kędelski

Pomeczowa opinia trenera - Bogusław Matloch: - Po dzisiejszym meczu utwierdzam się w przekonaniu, że dzieci nie powinny brać udziału w rozgrywkach ligowych. "Psychologiczny" rozwój moich zawodników stanął dzisiaj pod znakiem zapytania. Zagraliśmy bardzo dobry mecz, ale uwielbiamy święta, więc ciągle rozdajemy prezenty. Pozostaje im ciężka praca i nie ma innego wyjścia. A trener musi sobie z tym sam poradzić. Ps. Myślę, że Wykręt dzisiaj nieźle powykręcał.