I Wojewódzka Liga Młodzików

BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 3:1 (2:0)

gol: Ptak

Rekord: Białka (Dyduch) - Gibas, Gołąbek, Łach, Figura, Droździk, Pieniądz, Kaspera, Pawlus oraz Sekuła, Komraus, Ptak, Korczak

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Rywalizowaliśmy z zespołem, którego grę cechują seniorskie rozwiązania, a zarazem seniorskie wyrachowanie. Czy to dobra droga w tym wieku? Ocena nie należy do mnie, natomiast takowe rozwiązania przełożyły się na wynik korzystny dla przeciwnika. "Wynik" to słowo klucz! Również dążyliśmy do korzystnego, ale korzystając z innych środków, stawiając na pierwszym miejscu drogę do celu, a nie cel sam w sobie.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - MKS Żory 1:2 (0:1)

Rekord: Przybyła - Dudajek (Szadkowski), Hutyra (Szczurek), Kopacz (Sobótka), Nowak (Ligocki), Olek (Ciućka), Piękoś, Sajdak, Siciński, Sikora, Szotek (Greń)

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Grając tylko jedną połowę z nieźle dysponowanym przeciwnikiem ciężko o pozytywny rezultat. W pierwszej połowie byliśmy jeszcze chyba przy świątecznym stole, a nie na boisku - bojaźliwi, niedokładni, słabi. W drugiej części podkręciliśmy tempo, dołożyliśmy więcej jakości, "chciejstwa" i sytuacje same zaczęły się stwarzać. Szkoda, że ich nie wykorzystaliśmy, a niestety sami przeciwnikowi podarowaliśmy dwie.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 2:5 (1:2)

gole: Kudzia, Mucha po 2, Adamczyk - 1

Rekord: Mura (Pach) - Panewka, Matloch, Pater, Pechciński, Krzempek, Kowaliczek, Merta, Kudzia, Zaucha, Mucha oraz Folek, Kurowski, Adamczyk, Dziwisz, Szkucik, Stasica

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Poziom meczu może nie porywał, ale za to bramki były cudnej urody. Zagraliśmy odważniej i jeszcze bardziej ofensywnie w drugiej połowie i to się bardzo opłaciło. Rekord - derby są nasze!

Środa 24.04.2019 r.

II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

Żywiecka APN - Rekord Bielsko-Biała 1:1 (1:0)

gol: Kobędza

Rekord: Paciorek (Grygierek) - Kliś, Mikusiak, Kędelski, Wykręt, Józefowski, Sadlik, Kachel, Kliś oraz Drużbacki, Kobędza, Lazar

Pomeczowa opinia trenera - Bogusław Matloch: - Podobno bycie trenerem dzieci jest bezstresowe - to nieprawda, chyba że jest się kiepskim trenerem. Dziś nasza gra nie wyglądała zadowalająco, ale pozostaje nam radość z kolejnego treningu, a to już jutro i mam nadzieję, że moi zawodnicy na to czekają. Gratuluję przeciwnikowi sukcesu, a panu sędziemu życzę zakończenia kariery.

I Wojewódzka Liga Juniorów

UKS Ruch Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:1)

gole: Brzóska - 2

Rekord: Jurek - Olszowski, Gołata, Gawryś (Antczak), Melanik, Ślosarczyk, Flaka, Tomko (Fabia), Brzóska (Smoleń), Ziemkiewicz (Tatarczuch), Rycka (Miłoń)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Cieszymy się, gdyż mogliśmy dziś zagrać na bardzo dobrze przygotowanej murawie naturalnej. Mecz może nie był jednym z najlepszych w naszym wykonaniu, ale dążyliśmy do zwycięstwa i udało nam się ten cel zrealizować.

Wtorek 23.04.2019 r.

IV liga kobiet

Rekord II Bielsko-Biała - KKS Wisła II Skoczów 9:0 (4:0)

gole: Waliczek - 4, Wiesner, Flisiuk po 2, Rusin - 1

Rekord: Chowaniec - Flisiuk, Rusin, Marchewka, Niedziela, Byrdy, Wiesner, Paszek, Berdys, Waliczek, Pawlik

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Całe spotkanie toczyło się pod nasze dyktando - różnica dwóch klas. Jestem niezadowolony z niewykorzystanych sytuacji podbramkowych, bo takie spotkania  powinniśmy wygrywać zdecydowanie wyżej. Dobry, mecz, jeśli chodzi o zaangażowanie, posiadanie piłki i stwarzanie sytuacji bramkowych. Pracujemy dalej.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 3:0 (1:0)

gole: Guzdek, Ciućka, Piękoś

Rekord: Kurowski (Kanclerz) - Brzazgacz, Frączek (Z.Mucha), Gawlak (Olek), Guzdek (Piękoś), Kamionka (Kopacz), Kowalczyk (Ciućka), Oleś, Porębski, Tatarczyk, Wróblewski (Hutyra)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Obie drużyny wróciły na boisko po świątecznej przerwie. Było sporo momentów dobrej gry, ale i sporo formy... świątecznej. A na serio - cieszą trzy punkty i bramki na 2:0 i 3:0, które padły po bliźniaczych akcjach z prawej strony. Brawo Drużyna!