Wyniki, składy, gole, pomeczowe opinie, itd. - to wszystko znajdziecie poniżej.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała - ROW 1964 Rybnik 5:2 (5:2)

gole: Zaucha, Dziwisz, Pechciński, Kudzia, Krzempek po 1

Rekord: Mura (Pach) - Matloch, Pater, Pechciński, Panewka, Krzempek, Adamczyk, Folek, Kudzia, Dziwisz, Zaucha oraz Kurowski, Szkucik, Noga, Zątek

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skrowroński: - Creme de la creme! Taka była pierwsza połowa dzisiejszego meczu w naszym wykonaniu. Znakomita gra zwieńczona pięknymi bramkami. Szkoda, że nie mogę powiedzieć tego o drugiej części, bo jedynym pozytywem po przerwie była nasza solidna gra w defensywie. Przykra sytuacja w drugiej połowie była również związana z poważną kontuzją kapitana drużyny przeciwnej, któremu życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

GLKS Wilkowice - Rekord II Bielsko-Biała 1:3 (1:2)

gole: Józefowski, Sadlik, Lazar

Rekord II: Mikusiak - Wójcik, Polak, Kwaśniak, Bigos, Lazar, Józefowski, Sadlik, Śliwa oraz Drużbacki, Kachel, T. Kliś

Pomeczowa opinia trenera - Bogusław Matloch: - Zapewne się powtórzę: „jak trenujesz, tak grasz”. Dalsza odpowiedź należy do moich zawodników i sami mogą ocenić czy są zadowoleni. Ja z ich dzisiejszej postawy jestem zadowolony. Długimi momentami w meczu przeciwnik pozwalał nam „przećwiczyć” zagrania treningowe. „Ksawo” i „Józek” nieźle dzisiaj pohasali. Wszystkiego najlepszego „Sadli”.

IV liga kobiet

KKS Zabrze - Rekord II Bielsko-Biała 1:5 (1:1)

gole: Skowrońska, Pawłowska, Klos, Marchewka, Berdys

Rekord II: Zoń - Paszek, Bułka, Rusin, Niedziela, Klos, Berdys, Marchewka, Skowrońska, Pawłowska

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Mecz do zagrania i tyle. Niewliczany w tabelę, traktowany jako sparing. Jestem zadowolony nie tyle z samego meczu, ale z zachowania dziewczyn. Taką postawą buduje się zespół - brawo.

Bielska Liga Okręgowa

Rekord II Bielsko-Biała - Spójnia Zebrzydowice 4:2 (2:1)

gole: Ogrocki - 2, Płowucha (z rzutu karnego), Obracaj po 1

Rekord II: Jurek – Groń (79. Gawryś), Rucki, Płowucha, Jaroszek, Biela (46. Brzóska), Ślosarczyk, Czernek, Ziemkiewicz (79. Miłoń), Obracaj (79. Fabia), Ogrocki

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Tym meczem drużyna potwierdziła, że wracamy na właściwe tory. Po pierwsze zwycięstwo, po drugie gra coraz bliższa tego, czego wymagam od drużyny. Szkoda straconych bramek, ale nawet przy wyniku 2:2 byłem spokojny o korzystny rezultat, bo drużyna grała tak, jak sobie to nakreśliliśmy.