Kwietniowo-majowe granie ligowe młodzieży Rekordu - wyniki.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

LKS Podhalanka Milówka - Rekord II Bielsko-Biała 1:8 (1:5)

gole: Kasprzak - 4, Ciućka, Szczurek po 2

Rekord: Przybyła - Ciućka, Hutyra, Kasprzak, Ligocki, Mucha (Gawlak), Nowak, Porębski (Torchalski), Sajdak, Sobótka (Jurasz), Szczurek (Dudajek)

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Deja vu z naszego pierwszego starcia, wygranego również 8:1, z tym że dzisiaj graliśmy na dużym, naturalnym boisku. Nierównym niestety, ale mimo to nie przeszkodziło nam to w konstruowaniu akcji wielopodaniowych, często na jeden, dwa kontakty. Przyjemnie się to dzisiaj oglądało.

Środa 1.05.2019 r.

Bielska Liga Okręgowa

LKS 99 Pruchna - Rekord II Bielsko-Biała 2:2 (1:0)

gole: Guzdek, Płowucha po 1

Rekord: Iwanek - Gawryś (Tatarczuch), Płowucha, Olszowski, Fabia, Ślosarczyk (Miłoń), Ziemkiewicz (Flaka), Biela, Wróblewski, Obracaj, Guzdek (Gawlak)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Mógłbym wylewać gorzkie żale po takim meczu, ale po co? Przy tak olbrzymiej przewadze powinniśmy strzelić pięć czy sześć bramek i pojechać do domu. Zamiast tego tracimy dwa kuriozalne gole i musimy „przełknąć” remis. Pozytywem był na pewno styl gry, a także kolejne występy juniorów z rocznika 2002 - Bartosza Guzdka i Szymona Wróblewskiego oraz debiut Filipa Gawlaka (2003).

Wtorek 30.04.2019 r.

I Wojewódzka Liga Młodzików

GKS 1962 Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała 0:0

Rekord: Dyduch (Florek) - Pieniądz, Widlarz, Gibas, Łach, Gołąbek, Droździk, Boruń, Pawlus oraz Kaspera, Sekuła, Gąsiorek, Kajstura, Figura

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Często po meczach w tym roku towarzyszą mi dwa uczucia. NIEDOSYT - dzisiaj to nie jest niedosyt przez duże „N”, ale przez olbrzymie! Zagraliśmy bardzo dobrze. Świetnie otwieraliśmy grę, dobrze budowaliśmy i kreowaliśmy sytuacje... Zespół zrealizował wszystkie założenia w fazie atakowania i bronienia, przeciwnikowi pozwolił na niewiele, o czym świadczą słowa bramkarza w przerwie - „trenerze, chciałbym coś pobronić”. OPTYMIZM - goli strzelamy mało, ale nasza gra napawa mnie tym odczuciem. Musimy być cierpliwi.

II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - GKS Tychy 3:1 (0:0)

gole: Lazar, Józefowski, Sadlik po 1

Rekord: Mikusiak - Kobędza, Polak, F. Kliś, Bigos, Lazar, Józefowski, Sadlik, Śliwa oraz Drużbacki, Kachel, T. Kliś

Pomeczowa opinia trenera - Bogdan Matloch: - Cytat z szatni: „Trenerze przeciwnicy dzisiaj słabo grali,...nie to my tak dobrze zagraliśmy”. Właśnie taki przebieg miał dzisiejszy mecz. Wreszcie zobaczyłem moich „krasnoludów” walczących z iskrami w oczach. Dzisiaj byli jednością. Dużo akcji zostało sfinalizowanych po odbiorze piłki na połowie przeciwnika i kontynuowanych prostopadłym podaniem. To właśnie duża ilość celnych podań budowała pozytywny obraz naszej gry. Po takim meczu moje trenerskie „ego” zostało nakarmione, ale nie jestem jeszcze „najedzony” w pełni. Takiego samego uczucia głodu życzę moim zawodnikom. Gratulacje drużyno! ps. Chyba otworzymy firmę sprzątającą, bo „Sadli” i „Ksawo” nieźle dzisiaj pozamiatali, a duet Klisiów z „Kachim” resztę wyczyścił. A i Pan sędzia też nie pozostawił po sobie żadnych śladów -słowem wzorowa firma.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rozwój Katowice - Rekord Bielsko-Biała 5:2 (2:0)

gole: Paweł Szemiot, Olszewski po 1

Rekord: Białka (Adamecki) - Piotr Szemiot, Olszewski, Mojeszczyk, Karpeta, Kensy, Iwański, Śliwka, Gibiec, Paweł Szemiot, Kosowski oraz Pawlus, Rusin, Gibas, Mertens

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Szybko stracona bramka samobójcza miała wpływ na naszą postawę w pierwszej połowie, w której byliśmy wystraszeni i baliśmy się grać w piłkę. Po przerwie wyszedł całkiem odmieniony zespół. Chłopcy fajnie zareagowali i nasza gra wyglądała z każdą minutą coraz lepiej. Złapaliśmy kontakt, kreowaliśmy grę, ale niestety w końcówce przeciwnik nas wypunktował. Brawo „Śliweczka” - wielkie serducho i świetna gra.