Niedzielne potyczki biało-zielonych, no i oczywiście ich rezultaty.

Niedziela – 12.05.2019 r.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

BBTS II Podbeskidzie – Rekord II Bielsko-Biała 0:0

Rekord II: Grygierek - Dyduch, Kwasniak, Fender. Wójcik, Olma, Polak, Ciepielowski, Dokudowiec oraz Supłat, Biegun, Iskierka

Pomeczowa opinia trenera - Bogusław Matloch: - Jestem zadowolony z postawy młodszej części mojej drużyny „Orków”. Wyglądali na tle starszych przeciwników bardzo dobrze. Rozwiązaniem wszystkich problemów meczowych jest trening i to główne przesłanie po dzisiejszym meczu. Gratulujemy i gramy dalej! PS. „Dudi” dzisiaj nieźle pozamiatał, Alan z „Iskrą” nie zostali w tyle,  a „Grygier” na zero z tyłu - respekt.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:1 (1:1)

gol: Gołuch

Rekord: Kanclerz - Antczak (Smoleń), Płowucha, Gołata, Fabia, Flaka, Kowalczyk, Brzóska, Ziemkiewicz, Tomko (Piękoś), Gołuch (Formas)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Mecz pod nasze dyktando, lecz ważne co jest w bramce. Zaczęliśmy bardzo dobrze, zdobywając bramkę na 1:0 w początkowej fazie gry. Wszystko wskazywało, że bramki to tylko kwestia czasu. Błąd w kryciu przy stałym fragmencie gry i zrobiło się 1:1. Ogólnie jestem zadowolony z drużyny, która przez 90 minut posiadała inicjatywę i dążyła do zwycięstwa, brakło lepszych zachowań pod bramką przeciwnika.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Siódemka Tychy – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:0)

gol: Olszewski

Rekord: Adamecki - Szemiot, Olszewski, Kensy, Karpeta, Mojeszczyk, Śliwka, Kosowski, Pawlus, Droździk, Iwański oraz Białka, Żyrek, Stokłosa, Riva, Przybylski

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Kolejny mecz z Tychami, w którym prowadzimy grę i tworzymy sytuacje, a przeciwnik strzela bramki. Z każdym meczem robimy jednak krok do przodu i nasza gra wygląda coraz lepiej. Wierzę, że w końcu szczęście uśmiechnie się do nas i zostaniemy nagrodzeni za ciężką pracę. Szansa będzie już w środowym meczu z Rakowem.

I Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała – GieKSsa Katowice 2:4 (1:0)

gole: Ptak, Kajstura po 1

Rekord: Dyduch (Florek) - Pieniądz, Widlarz, Sekuła, Łach, Figura, Ptak, Kaspera, Pawlus oraz Madej, Gąsiorek, Leśków, Komraus, Kajstura

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Na początku drugiej połowy było 2:0, na końcu.... 2:4. Jutro rozpoczyna się kolejny mikrocykl treningowy, który zakończymy następnym meczem itd. Praca wykonywana przez zespół z jednej strony obroni się w najbliższej przyszłości, z drugiej zaprocentuje w przyszłości nieco dalszej.

III Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

GKS Tychy – Rekord II Bielsko-Biała 6:2 (2:1)

gole: Michalski, Szemiot po 1

Rekord II: Białka - Mertens, Urbaniec, Stokłosa, Żyrek, Grabski, Koperniak, Dudys, Michalski, Mertens, Przybylski oraz Sznabel, Stwora, Piekar, Riva, Poniński, Pastor, Szemiot

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Bardzo dobra pierwsza połowa, na którą miło było patrzeć. Na boisku toczyły walkę dwa równorzędne zespoły, które chciały grać w piłkę. Obraz gry diametralnie zmienił się po przerwie. Niestety GKS w tej części meczu był zdecydowanie lepszy.

IV liga kobiet

Kuźnia Ustroń – Rekord II Bielsko-Biała 0:6 (0:1)

gole: Predecka, Rusin po 2, Cygan, Wiesner po 1

Rekord II: Majewska - Skowrońska, Byrdy, Kłębek, Flisiuk, Cygan, Rusin, Predecka, Wiesner, Pawlik (Zoń), Waliczek (Polaczek)

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Zdecydowanie najlepszy mecz w tej rundzie. Wynik na to nie wskazuje, ale zagraliśmy super-spotkanie. Szczególnie pierwsza połowa stała na bardzo wysokim poziomie. Zabrakło nam troszkę skuteczności i stworzenia typowo stuprocentowych sytuacji. Druga część była trochę mniej intensywna, ale za to z "workiem" bramek. Brawo dziewczyny!