II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 (1:0)

gole: Torchalski, Twarkowski

Rekord II: Przybyła - Dudajek (Ligocki), Hutyra, Krzempek (Greń), Olek, Piękoś (Nowak), Sajdak, Siciński, Sobótka (Szczurek), Torchalski (Szadkowski), Twarkowski (Sikora)

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Mecz toczył się falami, pierwsza połowa pod nasze dyktando, brakowało trochę konkretów pod bramką przeciwnika. W drugiej części mieliśmy dwie stuprocentowe okazje, żeby zamknąć mecz i grać spokojniej. Nie udało się i było nerwowo w końcówce. Ten wynik na 99,9 procent gwarantuje nam zwycięstwo w tej lidze. Gratulacje dla chłopaków.

Niedziela – 2.06.2019 r.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała – GLKS Wilkowice 2:4 (2:1)

gole: Dyduch, Kędelski po 1

Rekord II: Wiertelorz (Kurz) - Olma, Dyduch, Supłat, Wójcik, Fender, Kędelski, Kwaśniak,Iskierka

Pomeczowa opinia trenera - Bogusław Matloch: - Gratuluję drużynie, która wykazała się dzisiaj większym zaangażowaniem, a nam tego zabrakło. Chyba w głowach jesteśmy już na wakacjach, bo to, jak gramy nie dzieje się na treningu. PS. „Kwaśny” dzisiaj nie do przejścia.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 0:2 (0:0)

Rekord: Jurek - Olszowski (Fabia), Płowucha, Gołata, Antczak, Flaka (Tatarczuch), Miłoń (Ślosarczyk), Tomko, Brzóska, Ziemkiewicz, Gołuch

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Mecz z gatunku - kto pierwszy strzeli bramkę, ten wygra. Bardzo wyrównane zawody, ale to Skra była konkretniejsza. Zdobyła bramkę w zamieszaniu podbramkowym i mecz się otworzył. Postawiliśmy wszystko na „jedną kartę” i zostaliśmy trafieni po raz drugi. Chciałbym bardzo podziękować chłopakom za ogrom pracy włożonej w tą trudną rundę.

IV liga kobiet

Wisła II Skoczów – Rekord II Bielsko-Biała 2:12 (1:8)

gole: Chwastek, Predecka - po 4, Waliczek - 2, Kłębek, Marchewka - po 1

Rekord II: Polaczek - Pawlik (Zoń), Rusin, Byrdy, Flisiuk (Paszek), Waliczek, Kłębek, Berdys (Niedziela), Marchewka, Chwastek (Sablik), Predecka

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Wynik wynikiem, ale nasza skuteczność w tym spotkaniu była tragiczna. Szczególnie w pierwszej połowie mieliśmy mnóstwo sytuacji "1 na 1" i "2 na 1", których nie wykorzystaliśmy. Za to na pewno muszę zganić drużynę. Takie mecze nas niestety nie rozwijają, ale na szczęście sezon zbliża się do końca i patrzymy w przyszłość z optymizmem.

Bielska Liga Okręgowa

Rekord II Bielsko-Biała – LKS Bestwina 4:3 (1:1)

gol: Ślosarczyk - 3, Gaudyn - 1

Rekord II: Kanclerz - Gaudyn, Olszowski, Dudek, Jekiełek (46. Fabia), Ślosarczyk, Gąsior, Miłoń, Tatarczuch (84. Jurek), Obracaj, Różycki

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Piłkarski rollercoaster przy Startowej. Wpierw obroniony przez Kubę Kanclerza rzut karny, tuż po którym, a jakże, strzelamy bramkę. Bestwina wyrównała w ostatniej akcji pierwszej połowy. Po przerwie przegrywaliśmy już 1:3 m.in. za sprawą samobójczej bramki. Mieliśmy jeszcze sporo czasu na odrobienie strat, a nasza gra pozwalała wierzyć, że jesteśmy w stanie to zrobić. Drużyna wykazała się prawdziwym sportowym duchem, walką do samego końca, co zaowocowało trzema bramkami. Gratuluję drużynie, bo w takim upale i w 13 osób była to ciężka przeprawa, tym bardziej z tak dobrym przeciwnikiem.

I Wojewódzka Liga Młodzików

Rozwój Katowice – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (0:1)

gol: Figura

Rekord: Dyduch (Florek) - Gąsiorek, Kajstura, Korczak, Pastor, Łach, Gibas, Widlarz, Boruń oraz Figura, Komraus, Ptak, Pawlus

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Mecz, w którym każdy z zespołów był momentami na fali wznoszącej - raz jeden, raz drugi. Przeciwnik miał więcej takich chwil, był skuteczniejszy. Przed nami ostatni mikrocykl z akcentem ligowym przed przerwą wakacyjną. Nie oznacza to jednak, że już o niej myślimy. Pozostało nam kilkanaście dni pracy, podczas których chłopcy przejmą odpowiedzialność za przebieg treningów. Sądzę, że staną na wysokości zadania.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

GieKSa Katowice – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (0:0)

gol: Krzempek - 2

Rekord: Mura (Pach) - Panewka, Pater, Matloch, Kurowski, Stasica, Adamczyk, Folek, Iwański, Zaucha, Dziwisz oraz Krzempek, Olszewski, Torchalski

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Szalenie kontrowersyjny mecz, i tylko dla ludzi o tytanowych nerwach dosłownie do ostatniej akcji, kiedy strzeliliśmy wyrównującą bramkę. Udało nam się podnieść ze stanu 0:2 i doprowadzić do remisu, mimo że brakowało nam dzisiaj jakości w ataku. Strzelamy bardzo dużo bramek w meczach grając odważnie do przodu, a dzisiaj widać było brak tej lekkości i swobody w poczynaniach ofensywnych.