SMS | 25-08-18

Tak grała młodzież - 25.08.2018 r.

Dla większości biało-zielonych to pierwsze w tym sezonie mecze o punkty - wyniki.

Sobota - 25.08.2018 r.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Piast Cieszyn - Rekord Bielsko-Biała 2:3 (0:1)

gole: Olek - 2, samobójczy

Rekord: Kurowski (Przybyła)- Porębski, Sikora (Gacek), Sobótka (Cembala), Sajdak (Migas), Nowak (Greń), Twarkowski, Mucha, Szczurek (Dudajek), Olek, Piękoś (Gołuch)

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Nie kontrolowaliśmy meczu, tak jakbym sobie tego życzył, mieliśmy problem z dużą nierówną nawierzchnią, przez co traciliśmy za dużo piłek w budowaniu akcji i przeciwnik miał okazje do kontry. Zdążaliśmy z asekuracją, ale często konsekwencją tego były stałe fragmenty gry, które przeciwnik zamienił na dwie bramki. Dobre otwarcie, aczkolwiek stać nas na zdecydowanie więcej!

I liga kobiet, gr. południowa

Wanda Kraków - Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:0)

gol: Franaszek

Rekord: Kuś - Nowacka, Chóras, Mandla, Bysko, Madeja, Chrząszcz, Franaszek, Kubica, Polnik, Kaim

Nasza relacja - tutaj.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Józefka Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 3:3 (3:2)

gole: Piekar, Paweł Szemiot, samobójczy

Rekord: Morkisz - Mertens, Olszewski, Kensy, Karpeta, Piotr Szemiot, Kosowski, Matykiewicz, Piekar, Paweł Szemiot, Droździk oraz Śliwka, Przybylski, Riva, Stokłosa,Malinowski, Mojeszczyk

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Dzisiejszy mecz był dla mnie wielką zagadką. Nowa drużyna, nowa liga, nowe przepisy. Pomimo tego, że mecz ułożył się dla nas idealnie (prowadziliśmy po 15-stu minutach 2:0), pierwsza połowa była przeciętna w naszym wykonaniu. Graliśmy zbyt bojaźliwie, byliśmy wystraszeni. Świadczy o tym siedmiominutowy przestój, w którym straciliśmy trzy bramki. Po przerwie zagraliśmy na luzie, co przełożyło się na płynną grę i kilka sytuacji bramkowych. Druga połowa, to dobry prognostyk przed kolejnymi meczami. Wierzę, że z każdym meczem będziemy rozwijać się jako zespół.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Lisek Milówka - Rekord Bielsko-Biała 7:2 (4:1)

gole: Wierzbicki, Żyrek

Rekord: Białka - Wiśniewski, Łach, Urbaniec, Żyrek, Komraus, Madej, Michalski, Boruń, Grabski, Wierzbicki oraz Pawlus, Pabis, Krzempek, Gąsiorek, Kaspera

Pomeczowa opinia trenera - Emil Kosiec: -Twarde lądowanie łączonych roczników w lidze C2. Drużyna zbiera nowe doświadczenia. Porażka w naszym słowniku to nauka!

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 2:1 (1:0)

gole: Guzdek - 2

Rekord: Szumera (Kanclerz) - Kopacz, Kania, Tatarczyk (Hutyra), Oleś (Szotek), Ciućka (Kamionka), Liszka, Formas, Wróblewski, Gawlak (Brzazgacz), Guzdek

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Dobra organizacja gry plus dobry wynik daje fajny weekend. W pierwszej połowie dominacja Rekordu, w drugiej mecz się wyrównał. Myślę, że sprawiedliwy wynik.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 2:3 (0:0)

gol: Mucha, Kudzia

Rekord: Mura (Pach) - Matloch, Torchalski, Pechciński, Pater, Kudzia, Dziwisz, Merta, Bohaczyk, Panewka, Mucha oraz Szkucik, Zaucha, Adamczyk, Folek

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Mieliśmy w tym meczu dwa złe momenty. Pierwszy to początkowe 15. minut, podczas których strach sparaliżował chłopaków na tyle, że nie byli w stanie wymienić kilku celnych podań. Mimo tego byliśmy na tyle szczelni i poukładani w obronie, że do przerwy było 0:0. Drugim momentem była chwila rozkojarzenia przy prowadzeniu 1:0. Wyłożyliśmy się przy najprostszym elemencie i chwilę później było już 1:3.