II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych
Rekord II Bielsko-Biała - Trójka Czechowice-Dziedzice 5:1 (2:1)

gole: Twarkowski, Kasprzak po 2, Piękoś -1

Rekord: Przybyła (Grycman) - Porębski, Sikora (Jurasz), Glet, Sobótka (Siciński), Nowak (Ligocki), Twarkowski, Hutyra (Kamionka), Olek (Greń), Szczurek, Piękoś (Kasprzak)

Pomeczowa opinia renera - Dariusz Rucki: - Mecz z małymi usterkami, od początku do końca pod nasze dyktando. Szacunek dla przeciwnika za konsekwentne budowanie akcji od tyłu, na coś innego byliśmy przygotowani. Mamy problem z zamknięciem meczu. Przy 2:0 powinniśmy strzelić kolejne bramki, a błąd pod koniec pierwszej połowy kosztował nas nerwowe pierwsze minuty drugiej. Na szczęście wszystko poszło po naszej myśli i w końcu wygraliśmy w przekonywujący sposób! Brawo zespół!

Środa - 12.09.2018 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy
Rekord Bielsko-Biała - MKS Żory 3:1 (0:0)

gole: Krzempek, Matloch, Pater

Rekord: Szkucik (Pach) - Kowaliczek, Matloch, Torchalski, Pechciński, Krzempek, Merta, Dziwisz, Panewka, Pater, Kudzia oraz Kurowski, Noga, Bohaczyk, Folek, Zaucha

Pomeczowa opinia renera - Tomasz Skowroński: - Mecz jednostronny, ale nie potrafiliśmy przypieczętować tego zdobyciem bramki w pierwszej połowie. Po przerwie zagraliśmy dynamiczniej i to był klucz do dzisiejszego zwycięstwa. Nie uniknęliśmy jednak błędu przy stałym fragmencie. Szkoda, bo mogło być czyste konto.

I Liga kobiet, gr. południowa
Respekt Myślenice - Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:1)

gol: Klos

Rekord: Kuś – Skolarz, Chrząszcz, Kubica, Moskała, Madeja, Franaszek (Nowacka), Kaim, Mandla (Bułka), Klos, Chwastek (Chóras)

Relacja

IV Liga kobiet
Kuźnia Ustroń - Rekord II Bielsko-Biała 0:6 (0:3)

gole: Sitarz - 3, Rusin, Berdys, Chomiuk po 1

Rekord II: Majewska - Chomiuk (Więzik), Byrdy, Cygan (Paszek), Niedziela, Rusin, Pawlik, Berdys, Pawłowska (Golec), Flisiuk, Sitarz (Zoń)

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Zdecydowanie ten mecz możemy uznać za bardzo duży plus. Gra wyglądała lepiej, niż w poprzednim meczu co mnie niezmiernie cieszy. Dziewczyny przez całe spotkanie grały z bardzo wysokim zaangażowaniem, co miało przełożenie na sposób naszej gry. Wysoki pressing i utrzymanie się przy piłce to nasza droga do postępu. Wracamy do treningu, aby następny mecz był jeszcze lepszy!