Piłka nożna | 29-10-18

Echa medialne

Ze wszystkich tytułów najbardziej do gustu przypadł nam ten – „Postrach rezerw”, to o sobotnim zwycięstwie III-ligowców w  Legnicy.

Media o meczu Miedź II – Rekord:

akademia.miedzlegnica.eu - III liga: Rekord wygrywa w Legnicy (Galeria)

W Legnicy byliśmy świadkami meczu o przysłowiowe sześć punktów. Na boisku rzeczywiście widać było, że spotkały się zespoły sąsiadujące ze sobą w tabeli, bowiem od pierwszych minut pojedynek był bardzo wyrównany.

legnica24h.pl - (FOTO) III liga: Pechowy weekend Miedzi

Wczoraj poległ pierwszy zespół Miedzi, dzisiaj swoje spotkanie z Rekordem Bielsko-Biała przegrały rezerwy. Choć z przebiegu spotkania zwycięstwo gości nie było zasłużone.

e-legnickie.pl - Sobota na boiskach niższych lig (WYNIKI, TABELE)

REGION. Zimno, chłodno i ... niespodzianka goniła niespodziankę. W III Lidze dość spokojnie. Raczej wygrywali faworyci. Z naszych drużyn czołówki, rezerwy Zagłębia po jednym cennym strzale w 7 minucie Łukasza Janoszki pokonuje Foto-Higienę Gać.

sport.lca.pl - Rekord Bielsko-Biała wywiózł z Legnicy komplet punktów

W 3. lidze rezerwy Miedzi Legnica przegrały na własnym boisku z Rekordem Bielsko-Biała 0:2. Dla zespołu Radosława Belli było to czwarta porażka w tym sezonie.

chocianowskie.info - Blisko godzina Wolana w meczu rezerw Miedzi

Chocianowianin Marcel Wolan zaliczył kolejne minuty na trzecioligowym szczeblu. Tym razem zagrał blisko godzinę w starciu rezerw Miedzi z Rekordem Bielsko-Biała.

dolfutbol.pl - III liga. Kiepska sobota naszych zespołów. Derby dla Ślęzy, wygrana lidera

13. kolejka III ligi. Sobota nie była zbyt udana dla dolnośląskich zespołów. Wygrały tylko rezerwy Zagłębia, które pokonały Foto-Higienę Gać. Lechia i Miedź II przegrały u siebie. W niedzielę Ślęza wygrała z Piastem, a Górnik z Górnikiem II.