Piłka nożna | 11-12-18

Jesienne statystyki

O jesieni biało-zielonych III-ligowców w liczbach.

0 – bez porażki na obiekcie przy Startowej zakończyli bielszczanie III-ligową jesień

1 – po jednym, kilkuminutowym występie, zaliczyli ligowi debiutanci – Michał Groń i Wojciech Łasak

1 – jeden i jedyny rzut karny przyznany naszemu zespołowi w 17-stu spotkaniach, wykorzystany przez Szymona Szymańskiego w meczu z Lechią Dzierżoniów

1 - raz na Stadionie Miejskim "rekordziści" wystąpili w roli gospodarzy (na zdjęciu poniżej), 1 września br. ograli 5:2 ekipę Ruchu Radzionków

1 – tylko w spotkaniu z MKS-em Kluczbork żaden z bielszczan nie został upomniany przez arbitra żółtą kartką

2 – zawodników – Marek Sobik i Konrad Kasolik – nie dokończyli swoich meczów po obejrzeniu drugiej żółtej kartki

3 – „jedenastki” egzekwowali jesiennych meczach rywale Rekordu, jedna (z Foto-Higieną Gać) obroniona przez Krzysztofa Żerdkę

3 – mecze kończyły się rezultatem 0:0

3,18 – średnia goli w spotkaniach z udziałem „rekordzistów” (średnia ligowa – 3,07)

4 – lokata zespołu w tabeli meczów domowych

4 – tyle żółtych kartek (najwięcej) w zespole ujrzeli – Marek Sobik i Mateusz Madzia

4 – w tylu spotkaniach „rekordziści” nie zdołali pokonać bramkarzy rywali

5 – zwycięstw i tyleż remisów zanotowali biało-zieloni na stadionie w Cygańskim Lesie

5 – tylko tyle bramek padło w meczach „rekordzistów” w kwadransie, między 61-75 minutą (3 – 2)

6 – tylekroć w historii „rekordziści” sięgali po Puchar Polski w podokręgu Bielsko-Biała

6 – miejsce w tabeli zajęli „rekordziści” na koniec rundy jesiennej sezonu 2018/2019

6 – tyle spotkań „rekordzistów” (najwięcej w lidze) zakończyło się remisem

6 – meczów „na zero” z tyłu zaliczył w lidze nasz zespół

6 – aktualnie taką pozycję zajmuje nasza drużyna w klasyfikacji Pro Junior System w III lidze, grupie 3

7 – wygranych widnieje na koncie Rekordu

7 – młodzieżowców wystąpiło w meczach o III-ligowe punkty, tyluż punktowało do rankingu PJS

7 – najdłuższa seria meczów bez porażki bielskich futbolistów

7 – tylko tyle meczów w I rundzie rozegrali nasi piłkarze na obcych boiskach

9 – tylekroć wychodził w tzw. podstawowym składzie Mateusz Gaudyn, i jako jedyny obok Konrada Karety oraz bramkarzy, każde ze spotkań rozegrał od pierwszego do ostatniego gwizdka

10 – goli najlepszego strzelca w drużynie – Damiana Hilbrychta (na zdjęciu powyżej)

10 – punktów wynosi przewaga nad umowną strefą spadkową, która aktualnie obejmuje pięć zespołów III ligi, gr. 3

10 – razy wchodził na plac gry z ławki rezerwowych Marcin Kozina

11 – bielszczan podzieliło się łupem bramkowym

12 – najwięcej goli, właśnie tuzin, padło w pierwszym kwadransie gier z udziałem Rekordu (5 – 7)

14 – pozycja biało-zielonych w klasyfikacji spotkań wyjazdowych

16 – „oczek” to punktowa strata bielszczan do lidera z Polkowic

19 – piłkarzy Rekordu zaznajomiło się jesienią z kartkami, głównie żółtego koloru

21 – spotkań oficjalnych (ligowych i pucharowych) rozegrali jesienią bielszczanie

22 – bramki strzelili nasi piłkarze w meczach na własnym boisku, więcej – 29 goli, zdobyli tylko gracze Górnika Polkowice

23 – stracone gole w 17 ligowych spotkaniach, w pierwszej części rozgrywek

24 – zawodników pojawiało się na boisku w jesiennych meczach ligowych Rekordu

31 – bramek po stronie strzeleckich zdobyczy biało-zielonych

332 – minuty bez wpuszczonego gola, najdłuższa seria w bramce Bartosza Kucharskiego

1530 – minut (komplet) zaliczył w jesiennych spotkaniach o punkty Konrad Kareta (foto poniżej)

źródło: własne/90minut.pl/polskieligi.net/lechia.infoddz.pl